Algemeen secretariaat

De vele vrijwilligers in de vereniging worden ondersteund vanuit het algemeen secretariaat, gevestigd in Antwerpen. Op het secretariaat verzorgen we de administratie, de opmaak van het magazine De Natuurvriend, ledencampagnes, de uitwerking van nieuwe projecten, het beheer van enkele Natuurvriendenhuizen en de afdelingsbegeleiding.
 
 
 
Wie is wie? 
 
Medewerkers ATB De Natuurvrienden vzw:
 
- Lieven Heuten: algemeen coördinator (lieven@denatuurvrienden.be)
- Marleen Van Geyte: coördinator ledenadministratie (marleen@denatuurvrienden.be)
- Sybille Carron: boekhoudkundig en administratief medewerker (sybille@denatuurvrienden.be)
- Martine Deweirt: grafische vormgeving (Martine@denatuurvrienden.be)
- Dries Everaerts: hoofdredacteur De Natuurvriend (dries@denatuurvrienden.be
- Geert Vanhulle: ICT-verantwoordelijke (geert@denatuurvrienden.be)